Beiträge von huseyinzorlu

Merhabalar bir önceki mesajımda yaşadığım sorunları anlatan videoları youtube linki üzerinden paylaşmak istedim.

[medya]

Externer Inhalt www.youtube.com
    Inhalte von externen Seiten werden ohne Ihre Zustimmung nicht automatisch geladen und angezeigt.
    Durch die Aktivierung der externen Inhalte erklären Sie sich damit einverstanden, dass personenbezogene Daten an Drittplattformen übermittelt werden. Mehr Informationen dazu haben wir in unserer Datenschutzerklärung zur Verfügung gestellt.
    [/media]

[medya]

Externer Inhalt www.youtube.com
    Inhalte von externen Seiten werden ohne Ihre Zustimmung nicht automatisch geladen und angezeigt.
    Durch die Aktivierung der externen Inhalte erklären Sie sich damit einverstanden, dass personenbezogene Daten an Drittplattformen übermittelt werden. Mehr Informationen dazu haben wir in unserer Datenschutzerklärung zur Verfügung gestellt.
    [/media]

27.02.2023 Ekran Arızaları Far Arızası.jpeg27.02.2023 Ekran Arızaları Motor Arızası.jpeg27.02.2023 Ekran Arızaları Park Freni Arızası.jpeg

Code
    Merhaba, Eskişehir'den size katılıyorum. Aracım Astra 1.2 130hp Gs donanım. 06 Şubat 2023'te teslim aldım. 19 Şubat oyunu sırasında multimedya ekranı dondu ve sürücü ekranı kapandı. Yaklaşık 2 km bu şekilde gittikten sonra park ettim ve yol yardım çağırdım. Yol yardıma gelen kişi akü kelepçesini söküp taktıktan sonra ekranlar geldi. Ama far arızası, el freni arızası, çarpışma önleme sensörü arızası vardı. 02/23/2023 tarihinde randevu yapılıp servise götürüldü, yaklaşık 3 kontrolden sonra herhangi bir soruna rastlanmadı. Bunun yazılım kaynaklı olabileceği bilgisi verildi.Aracı 27'de çalıştırırken. Şubat ikide ekranlar tamamen kapandı ve açılmıyordu, araç sürdü fakat ekranlar çalışmadı ve uyarı sesi duyuldu. Alet 3-4 defa kapatılınca ekranlar hemen çalışmaya başladı. Far arızası, el freni arızası, motor arızası, çarpışma azaltma arızası, hız sabitleyici arızası şeklinde arıza uyarıları vermeye başladı. 1 Mart 2023 tarihinde aracımı tekrar Opel bayisine getirdim ve yapılan inceleme sonucunda IVI (telematik ünitesi) değişim bildirimi yapıldı. Yazılımın Fransa'dan geldiği ve güncellemeyi yüklediği de belirtildi. Yaşadığım hayatın video kayıtları var. ancak ekranlar çalışmadı ve bir uyarı sesi duyuldu. Alet 3-4 defa kapatılınca ekranlar hemen çalışmaya başladı. Far arızası, el freni arızası, motor arızası, çarpışma azaltma arızası, hız sabitleyici arızası şeklinde arıza uyarıları vermeye başladı. 1 Mart 2023 tarihinde aracımı tekrar Opel bayisine getirdim ve yapılan inceleme sonucunda IVI (telematik ünitesi) değişim bildirimi yapıldı. Yazılımın Fransa'dan geldiği ve güncellemeyi yüklediği de belirtildi. Yaşadığım hayatın video kayıtları var. ancak ekranlar çalışmadı ve bir uyarı sesi duyuldu. Alet 3-4 defa kapatılınca ekranlar hemen çalışmaya başladı. Far arızası, el freni arızası, motor arızası, çarpışma azaltma arızası, hız sabitleyici arızası şeklinde arıza uyarıları vermeye başladı. 1 Mart 2023 tarihinde aracımı tekrar Opel bayisine getirdim ve yapılan inceleme sonucunda IVI (telematik ünitesi) değişim bildirimi yapıldı. Yazılımın Fransa'dan geldiği ve güncellemeyi yüklediği de belirtildi. Yaşadığım hayatın video kayıtları var. Far arızası, el freni arızası, motor arızası, çarpışma azaltma arızası ve hız sabitleyici arızası şeklinde arıza uyarıları vermek. 1 Mart 2023 tarihinde aracımı tekrar Opel bayisine getirdim ve yapılan inceleme sonucunda IVI (telematik ünitesi) değişim bildirimi yapıldı. Yazılımın Fransa'dan geldiği ve güncellemeyi yüklediği de belirtildi. Yaşadığım hayatın video kayıtları var. Far arızası, el freni arızası, motor arızası, çarpışma azaltma arızası ve hız sabitleyici arızası şeklinde arıza uyarıları vermek. 1 Mart 2023 tarihinde aracımı tekrar Opel bayisine getirdim ve yapılan inceleme sonucunda IVI (telematik ünitesi) değişim bildirimi yapıldı. Yazılımın Fransa'dan geldiği ve güncellemeyi yüklediği de belirtildi. Yaşadığım hayatın video kayıtları var. Yazılımın Fransa'dan geldiği ve güncellemeyi yüklediği de belirtildi. Yaşadığım hayatın video kayıtları var. Yazılımın Fransa'dan geldiği ve güncellemeyi yüklediği de belirtildi. Yaşadığım hayatın video kayıtları var.